• Ресторан Гуцульщина
Ресторан Гуцульщина

Ресторан-музей «Гуцульщина», м. Яремче

Якщо цікавить архітектура Карпатського краю, «Гуцульщина» — чудовий приклад: збудований без жодного цвяха ресторан, ззовні оздоблений філігранною різьбою, відображає класичні для тутешніх місць архітектурні форми.
15 груд. 2017 11373

Збудований у 1965 році за проектом Івана Бондарчука, ресторан-музей “Гуцульщина” втілив найкращі традиції гуцульської архітектури. Дерев’яна будівля зведена без жодного цвяха.

Всередині можна роздивитись в деталях автентичну дров’яну піч, облицьовану старовинними косівськими кахлями, дерев’яний годинник філігранної роботи з механічними фігурками, зразки ткацтва з натуральної овечої шерсті.

Тут важливо не тільки те, що подають на стіл, але і як подана страва, в якому посуді вам принесли замовлення: посуд у ресторані також використовують унікальний – виготовлений на замовлення майстрами з Косова керамічний набір з розписом.

Ресторан Гуцульщина
Ресторан Гуцульщина

Щоправда, завітавши до ресторану-музею, в “Гуцульщині” краще зупинятись тільки як в музеї. За прикрашеним посмішками та вишиванками офіціантами приховується повільне приготування їжі, достатньо високі ціни та недостатньо чиста кухня. Незалежна перевірка, що відбулась кілька років тому, на жаль, засвідчила чимало проґалин у тому, що стосується якості ресторанного обслуговування “Гуцульщини”.

Меню, переважно, складається з традиційної гуцульської кухні, проте за красивим антуражем історичної, майстерно оздобленої будівлі ховається посередня якість страв.

Чи заходити сюди на обід-вечерю — справа ваша, але роздивитись ресторан ззовні та зсередини однозначно варто!

Поряд з ним — найбільший яремчанський сувенірний ринок та водоспад Пробій, які також варті вашої уваги.

Розташування

Ресторан Гуцульщина, вулиця І.Петраша, 2, місто Яремче

48.43940595257404, 24.540829453442484

Економте на дорозі з

Знайдено 50 вигідних поїздок до Ресторан-музей "Гуцульщина"

Обирай зручний час, день та звідки будеш їхати

Переглянь також

Обирай схожі об’єкти або ж ті які знаходяться неподалік радіус досяжності 15 км