Партнер проекту та організатор заходів

Про Карпати можна багато говорити, читати, писати. Проте варто хоча б один раз там побувати самостійно, знайти свої Карпати — і це буде любов на все життя!

Еко-бренд «Мороша» народжений в цих горах. Карпати надихнули нас на створення унікального продукту, основою якого стала вода неймовірної чистоти. Карпати подарували нам воду, а ми створили бездоганний бренд: чистий, свіжий, аналогів якому немає, як немає аналогів і Карпатам.

Ми хочемо відкрити Карпати кожному українцю, дати йому можливість поблукати стежинами, напитися з кришталевих джерел, вдихнути повітря, по вінця наповнене карпатським духом. Ми хочемо, щоб кожен з вас зміг відшукати свої Карпати!

Саме тому ТМ «Мороша» підтримує проект karpaty.ua. Завдяки цьому проекту Карпати стають ближчими: ти можеш самостійно спланувати подорож твоєї мрії, відкрити безліч невідомих місць та пізнати самобутню культуру карпатців — все, що потрібно для незабутньої мандрівки Карпатами, є на karpaty.ua!

Ми знаємо, що Карпати — це диво природи, і хочемо, щоб це диво відкрив для себе кожен з вас!

Мінеральне джерело

високогірне джерело з карпатської гори Кігола

Вода досконала від природи, кришталево чиста і корисна. Вона протікає в надрах землі, просочується через пласти гірських порід. Так вона проходить природне очищення і збагачується мінералами. А при виході на поверхню наповнюється енергією сонця і киснем. Забір води для «МОРОШІ» відбувається на різних висотах — 470, 630, 850 і 1050 метрів. Від джерела в лічені хвилини її привозять на розташований поблизу завод мінеральних вод «Мізунь». Це підприємство розливає кращі в Україні мінеральні води — столові та лікувальні.

Озеро Синевир

найбільше і найкрасивіше озеро в Українських Карпатах

Озеро утворилося ще 10 тисяч років тому, в післяльодовиковий період. Після потужного землетрусу зрушення порід і зсуви перекрили вузьку долину, яка, немов чаша, почала наповнюватися водою. Відтік води перегороджує гірський обвал, в основі якого просочується вода та утворює потік, що впадає в Тереблю. Вода в озері неймовірно чиста і прозора, при цьому вона холодна навіть влітку і в спеку не прогрівається. Глибина озера – близько 10-ти метрів, а в максимальній точці сягає 24-х. Тому вода в ньому завжди залишається кришталево чистою.

Вода

Мінеральна вода Мізуньського джерела — досконала від природи і має унікальні показники м'якості. Потрапляючи на виробництво, вона не вимагає глибокого очищення, завдяки чому зберігає свої первозданні природні властивості та позитивну енергетику. Має унікальні показники м'якості, дуже низький рівень природної мінералізації та відноситься до типу гідрокарбонатно-сульфатно-натрієвих вод.