МАНДРУЙ ВПЕВНЕНО! Путівник Українськими Карпатами

Починай планування поїздки з Категорій відпочинку — нижче обирай потрібний розділ та дізнавайся про кращі карпатські локації. Ми підкажемо, куди поїхати та де поселитись — пропозиції житла неподалік популярних туристичних місць є в кожному розділі.

Напрямки

Куди поїхати? Що подивитись? Де краще винайняти житло? У цьому розділі ти швидко знайдеш відповіді на всі ці питання. Де б ти не вирішив зупинитись, ми підкажемо, як найкраще провести час та зробити відпустку у Карпатах насиченою!

Східні Бескиди

Східні Бескиди — гірський масив «зеленого» туризму та лижних курортів. А їх тут чимало!

Округлі невисокі гори з переважно пологими схилами, густо вкритими буковими та ялиновими лісами. Влітку Східні Бескиди – центр еко-туризму, а взимку – ідеальне місце для гірськолижного відпочинку. Особливість катання у цій частині гірського масиву – довгі траси (протяжність понад 5 км), розмаїття рельєфів та просторі полонини, що дозволяють кататись як новачкам, так і фрірайдерам.

Район курорту Драгобрат

Найвисокогірніший курорт в Україні, справжня мекка для лижників та бордистів звідусюди!

На Драгобраті сезон може тривати й до середини травня! Круті схили, довгі траси, купа місць для фрірайду, небанальний рельєф та розкішний природний сніговий покрив — так, ймовірно, звучить мрія кожного закоханого у зимові види спорту. Де оселитись, де кататись, куди податись по розваги взимку і в будь-яку інші пору року, якщо ви на Драгобраті чи десь поблизу?

Зелена перлина Карпат

Так називають справжній карпатський скарб — місто Яремче та близькі до нього населені пункти.

Яремче — перше, що спадає на думку, коли мова заходить про Карпати. Краса природи тут гармонійно поєднується із гуцульською самобутністю, тому туристів в Яремче завжди чимало. А сусідство з найпотужнішим українським гірськолижним курортом “Буковель” тільки збільшує їхню кількість, незважаючи на те, зима надворі чи розпал літа!