Прикарпатські здравниці

Краса незайманої природи вражає уяву, але хіба краса може лікувати? Ще й як може — якщо це краса Прикарпаття!

Окрім різноманітних природних пам’яток, чистого повітря, озер та річок, цей регіон відомий своїми бальнеологічними курортами. Немає такої хвороби, яку б не могли подолати місцеві мінеральні джерела — не дарма вже за часів Австро-Угорської імперії сюди їхали аристократи, щоб підлікувати підірване здоров’я та просто приємно провести час. Бажаєте відчути себе справжнім заможним паном чи панянкою? Тоді поїхали!

Східні Бескиди

Східні Бескиди — гірський масив «зеленого» туризму та лижних курортів. А їх тут чимало!

Округлі невисокі гори з переважно пологими схилами, густо вкритими буковими та ялиновими лісами. Влітку Східні Бескиди – центр еко-туризму, а взимку – ідеальне місце для гірськолижного відпочинку. Особливість катання у цій частині гірського масиву – довгі траси (протяжність понад 5 км), розмаїття рельєфів та просторі полонини, що дозволяють кататись як новачкам, так і фрірайдерам.

Район курорту Драгобрат

Найвисокогірніший курорт в Україні, справжня мекка для лижників та бордистів звідусюди!

На Драгобраті сезон може тривати й до середини травня! Круті схили, довгі траси, купа місць для фрірайду, небанальний рельєф та розкішний природний сніговий покрив — так, ймовірно, звучить мрія кожного закоханого у зимові види спорту. Де оселитись, де кататись, куди податись по розваги взимку і в будь-яку інші пору року, якщо ви на Драгобраті чи десь поблизу?

Зелена перлина Карпат

Так називають справжній карпатський скарб — місто Яремче та близькі до нього населені пункти.

Яремче — перше, що спадає на думку, коли мова заходить про Карпати. Краса природи тут гармонійно поєднується із гуцульською самобутністю, тому туристів в Яремче завжди чимало. А сусідство з найпотужнішим українським гірськолижним курортом “Буковель” тільки збільшує їхню кількість, незважаючи на те, зима надворі чи розпал літа!

Туристичне Закарпаття

Магія цих земель не залишає байдужим нікого: ані аматорів активного відпочинку, ані любителів історичних пам’яток.

Історія Закарпаття була чи не найбурхливішою від всіх регіонів країни: на цих землях боролись українські та угорські повстанці, території переходили то до Румунії, то до Чехословаччини, то до Угорщини. В результаті утворився шалений коктейль культур, розваг та туристичних атракцій. На гостей Закарпаття чекають страви угорської кухні та фестивалі вина, старовинні міста і грізні фортеці, а також чисельні села-курорти. Ну що, поїхали?

Верховинщина

Унікальний етнографічний регіон у Східних Карпатах, біля кордону з Румунією. А заразом це ідеальне місце для активного відпочинку та знайомства з гуцульськими традиціями.

Опинившись на Верховинщині, порядний турист має побачити Сім місцевих чудес. Про які атракції мова? Тут розташовані геологічна пам’ятка природи Писаний Камінь, високогірне льодовикове озеро Марічейка, шпилясті скелі Шпиці, святилище Довбушеві Комори, а також фантастичні скелі в урочищі Угорське. Варто побачити також дива, створені людськими руками: обсерваторію на г. Піп Іван Чорногірський та церкву Різдва Богородиці у селі Криворівня — саме тому селі, де Коцюбинський писав свої “Тіні забутих предків”.