• Пейзажна алея в Моршині
Пейзажна алея в Моршині

Архітектурний ансамбль в Моршині

Якщо ви в захваті від Пейзажної алеї в Києві, то однозначно повинні відвідати Моршин і побачити його власну «Пейзажку».
16 квіт. 2018 6454

«Моршинська пейзажна алея» — так називають новий скульптурний ансамбль, який з'явився в місті-курорті зовсім недавно. Скульптури розташовані в головному парку міста на дитячому майданчику по дорозі з пансіонатів і готелів до бювету з мінеральною водою — основного символу Моршина.

Ансамбль складається з 12 скульптур — білки, лисиці, тритона, хмари і 8 крапель з симпатичними мордочками, які висловлюють різні емоції. За задумом автора, Костянтина Скритуцького, який створив і столичну Пейзажну алею, ці персонажі уособлюють айдентику Прикарпаття — природну мінеральну воду, гірське повітря, карпатські ліси з їх флорою і фауною.

Скульптури створені в тій же техніці, що і «жителі» алеї в Києві. Щоб оживити цей ансамбль автор працював 180 днів і використовував 163 тисячі різнокольорових мозаїк.

З появою скульптур Моршин поступово перетворюється з виключно оздоровчого курорту в цікавий для туристів місто. Мета проекту — оновити місто. І це не останній подібний проект — організатори мають намір вивести культурний рівень Моршина на новий рівень, щоб залучати молоде покоління українців і гостей з-за кордону. Поки їм це чудово вдається! Скульптури вийшли цікавими і забавними — від них в захваті як діти, так і дорослі.

Розташування

Моршин

49.1557117, 23.867456800000014

Переглянь також

Обирай схожі об’єкти або ж ті які знаходяться неподалік радіус досяжності 15 км