• Сувенірний ринок в Яремче
Сувенірний ринок в Яремче

Сувенірний ринок в Яремче

Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!
17 квіт. 2018 45962

По обидва боки вздовж довгої вулиці над рікою Прут стоять різьблені дерев’яні будиночки: тут можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – гуцульську кераміку, вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, кожушки, ін. шубний одяг, гуцульські килими). Більшість з того, що ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення.

Як будете на ринку, спитайте майстра не тільки про ціну, але і про технологію створення тієї ж вишиванки: іноді одна така розповідь більш вартісна від будь-яких коштів.

Сувенірний ярмарок в Яремче
Сувенірний ярмарок в Яремче

До речі, так званих сувенірних ринків в Яремче два. Один знаходиться ближче до центру міста — пройти повз ви не зможете: різнобарвні ліжники з традиційним гуцульським геометричним орнаментом, стенди з вишиванками та виробами з овечої шерсті видно здаля! Цей ринок розташований перед залізничним мостом по обидві сторони дороги.

Підказка: від ринку, взявши вгору по вул. Грушевського, можна дійти до Вольєрного господарства, де тварини утримуються в напівневолі, є оглядові вишки та можливість підгодовувати утриманців. З ним поряд — затишний водоспад Дівочі сльози, біля якого є облаштовані місця для відпочинку та пікніку.

Другий сувенірний — більший, розташований вище по трасі, за 7 хвилин ходи від мосту. Поряд з ним — ще дві важливі локації: не проґавте можливість сфотографуватись біля потужного водоспаду Пробій та побачити унікальний дерев’яний ресторан “Гуцульщина”, збудований без жодного цвяху.

А ще трохи далі по трасі починається популярний туристичний маршрут Стежка Довбуша. Йому краще присвятити першу половину дня — гірські стежки можуть притомити будь-якого туриста, а загально Довбушевими слідами доведеться пройти близько 4 км.

Розташування

Сувенірний ринок, вулиця І.Петраша, Яремче

48.4374477, 24.5408609

Переглянь також

Обирай схожі об’єкти або ж ті які знаходяться неподалік радіус досяжності 15 км