• Водоспад Капливець
Водоспад Капливець

Водоспад Капливець, Микуличин

Капливець маловідомий серед туристів. Можливо, бо хтось шукає вражаючої висоти, чи пінного бурхливого потоку, а Капливець ні того, ні іншого не має. Зате з його чарівним “голосом” не зрівняється жоден карпатський водоспад!
27 лист. 2018 24257

Каскадний водоспад Капливець знаходиться на потоці Пишному — правій притоці Прута. Він невисокий, і похвалитися тоннами спадаючої щохвилини води не може. Зате цінується за тонкий “голос” — недарма ж Капливець таку назву отримав!

Водоспад Капливець
Водоспад Капливець

Вода в ньому тихо струменить, перетинаючи скельний масив флішового типу. Якщо ніколи не бачили краси у камені — придивіться!

Флішеві виходи, щоправда в рази більші, є в Яремче — будете там, не полінуйте сходити до Прута і зблизька роздивитись скелі “Слон”.

Скелі Слон в Яремче
Скелі Слон в Яремче

Через водну ерозію Капливець стає нижчим щороку: поспішайте, поки ще є час почути чарівну музику гірського водоспаду.

Прохід до Капливця безкоштовний.

Як дістатись:

Водоспад знаходиться в 5 км від залізничної станції Микуличин. Прямуйте по течії Прута вулицею Свободи, тримаючись правого берегу ріки. Трохи більше години пішки, і міст завертатиме різко вліво, вам слід прямувати далі в поселення, тримаючись ближче до ріки, а за будинками пірнути в лісок. Від мосту до водоспаду десь 500 метрів. Селищем понад рікою йде стежина — не заблукаєте, але тримайте, про всяк випадок, координати:

48°26'01.5"N 24°35'40.1"E; 48.433745, 24.594462

Ще один варіант — до водоспаду вийти з Ямної і рухатись проти течії Прута правим орографічним берегом ріки. До водоспаду від автостанції в Ямній — трохи більше 1.5 км.

Розташування

Водоспад Капливець, Микуличин

48.433745, 24.594462

Переглянь також

Обирай схожі об’єкти або ж ті які знаходяться неподалік радіус досяжності 15 км