• Рафтинг Карпати Бокораш
Рафтинг Карпати Бокораш
Запрошуємо вас на незабутні пригоди з провайдером рафтингу "Бокораш" в Карпатах. Ми пропонуємо різні маршрути рафтингу для новачків та досвідчених спортсменів, а також інші послуги, такі як каякінг, гідрошвидкісні сплави, тюбінг та багато іншого.
22 бер. 2023 694

Рафтинг - це один з найбільш захоплюючих та енергійних видів активного відпочинку, який дозволяє насолодитися красою природи та випробувати на собі силу швидкої гірської річки. Карпати - це одне з кращих місць у Європі для рафтингу, а Рафтинг Карпати "Бокораш" - один з найкращих провайдерів послуг рафтингу в цьому регіоні.

Рафтинг Карпати "Бокораш" — рафтинг клуб для бажаючих опанувати рафтинг в Карпатах та провести свій відпочинок незабутньо. Для замовлень +38 (096) 054-54-01. Базування табору в смт. Верховина, сплав по р.Чорний Черемош. Вартість сплаву: 400грн (5,8км), 500грн (9км), 600грн (13км). Є можливість трансферу.

"Бокораш" розташований в Україні, на території Карпатського національного природного парку, в долині річки Черемош. Ця долина відома своєю красою та дикою природою, а річка Черемош - за своїми швидкими течіями та прекрасними пейзажами. "Бокораш" пропонує різні маршрути рафтингу для тих, хто бажає випробувати адреналін та побачити красу Карпат.

Один з найпопулярніших маршрутів - це маршрут від села Татарів до села Яблуниця. Цей маршрут має рівень складності від 2 до 3 за міжнародною шкалою складності рік для рафтингу. На цьому маршруті ви зустрінете швидкі течії, різкі повороти та навіть невеликі пороги. Вам також нададуть спеціальне спорядження, включаючи рятувальний жилет та каску, а також проведуть інструктаж перед початком плавання.

Рафтинг в Карпатах
Рафтинг в Карпатах

Якщо ви не бажаєте ризикувати, то "Бокораш" пропонує і менш складні маршрути. Долина до села Рибниця, який має рівень складності 1-2. Цей маршрут більш спокійний, ідеальний для новачків або для тих, хто просто хоче насолодитися красою природи та спокійним плаванням по річці.

Рафтинг Карпати "Бокораш"
Рафтинг Карпати "Бокораш"

"Бокораш" пропонує також інші послуги, такі як каякінг, гідрошвидкісні сплави, тюбінг, та багато іншого. Команда провайдера складається з професійних інструкторів, які мають великий досвід у роботі з клієнтами різного рівня підготовки та віку. Вони забезпечать безпечну та емоційну подорож по річці, а також позбавлять від будь-яких переживань.

Рафтинг Чорний Черемош
Рафтинг Чорний Черемош

Якщо ви бажаєте провести незабутній день у Карпатах та випробувати свої сили та навички в рафтингу, то Рафтинг Карпати "Бокораш" - це те, що вам потрібно. Вони зроблять все можливе, щоб забезпечити вам незабутні враження та позитивні емоції.

Отже, ви можете зв'язатися з "Бокораш" та забронювати свою подорож за допомогою їхнього веб-сайту або зателефонувавши їм. Не забудьте, що рафтинг - це екстремальний вид спорту, тому слід дотримуватися всіх правил безпеки та рекомендацій інструкторів.

Розташування

Верховина

48.9226, 24.7111

Переглянь також

Обирай схожі об’єкти або ж ті які знаходяться неподалік радіус досяжності 15 км